AnalizBitcoin

Bitcoin Fiyatı Yine 8.000 Dolar Altında Seyrediyor!

Bitcoin fiyatı 7.950 dolar seviyesinde hareket ediyor.

Bitcoin fiyatında beklenmeyen gelişmeler yaşanıyor. Fiyat yine 8.000 dolar seviyesinin altına gerilerken fiyatın daha çok düşüp düşmeyecek olduğu soru işaretlerine sebep oluyor. Bazı kripto para birimi yatırımcıları fiyatın yükselecek olduğunu düşünürken, bazıları ise fiyatın daha çok düşebilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının bu kadar sık yaşanıyor olması yatırımcıların aklında soru işaretlerine sebep oluyor. Beraberinde bazı kripto para birimi yatırımcıları da fiyatların bu kadar çok değişmesinin ve bu değişimin sürekli olarak son dönemde düşüş eğilimi yönünde oluyor olmasını tepkiyle karşılıyor. 8.000 doların altında 7.950 dolar seviyesinde hareket eden Bitcoin’in daha ne kadar süre düşeceği henüz merak konusu. Yatırımcılar bu durumdan muzdarip olduklarını belirtiyor.

Bu seviyelerdeki güncel destek noktası 7500 – 7600 dolar bandında olurken, bu desteğin atlına düşülmesi durumunda 6500 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün olabileceği öngörülüyor. Uzmanlar tarafından bu ay içerisinde düşüş hareketlerini tamamlayacağı düşünülen Bitcoin’in, önümüzdeki ay yükseliş trendine gireceği değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu