Bitcoin

Bitcoin 8.700 Dolar Seviyesini Koruyor

Bitcoin fiyatı 8.700 dolar seviyesini korumakta.

Bitcoin fiyatı son dönemde 8.700 dolar seviyesini oldukça iyi korudu. Kripto para biriminin değerinin son günlerde büyük olmasa da ufak artışlar görmesi yatırımcılara geri dönüş sağlamak konusunda oldukça iyi bir pozisyon yarattı. Bitcoin fiyatının ve piyasa hacminin yükseleceğinden yola çıkarak kripto para biriminin değerinin yükseleceğini düşünen binlerce kişi, yatırımlarının geri dönüşü konusunda ciddi bir beklenti içerisinde olduğunu sürekli olarak doğruluyor.

Bitcoin’i yükseltecek en büyük faktör olarak bilinen kripto para yatırımcılarının alım faktörünün bu dönemde artış eğilimi göstermesi nedeni ile kripto para piyasalarında farklı gelişmeler yaşamak mümkün. Bitcoin’in değeri konusunda birçok yatırımcı ciddi bir artış olmasını bekliyor.

Bitcoin 9.000 dolar büyük direnci ile karşı karşıya. Bu direnci geçmesinin tek yolu ise kripto para biriminin değerinin yükselmesi için Bitcoin alan kişi sayısının artması, Bitcoin satış yapan kişi sayısının ise azalması gerekiyor. Bitcoin sahiplerinin bu dönemde kripto para yatırımı konusunda endişelerinin olmasından dolayı bazen büyük miktarlarda satışlar görülebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu