Bitcoin

Bitcoin 8.700 Dolara Düştü!

Bitcoin fiyatı değişkenlik gösteriyor.

Bitcoin fiyatında düşüşler başladı. Kripto para birimlerinin değeri son yıllarda düşüş ve yükseliş arasında giden küçük bir çizgide yatırımcıları heyecanlandırıyor. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değeri konusunda bazı endişeler yaşasa da bu endişeler büyük oranda yatırımcıların karar verme konusunda düşüncelerini değiştirebiliyor. Kripto para yatırımcılarının son yıllarda büyük fiyat artışı beklentisi 2017 yılından sonra bir daha olmadı ve fiyatlar sürekli olarak düşmeye devam etti.

Büyük oranda düşen fiyatlar yatırımcıların kripto para birimlerini satış yapmasına, buna bağlı olarak ise daha farklı sorunlar ile karşı karşıya kalmalarına sebep oldu.

Bitcoin bugün 8.800 dolar seviyesinden 8.700 dolar seviyesine düştü. Kripto para yatırımcılarının son dönemdeki düşüşler ve yükselişler sonrasında kripto para birimlerine olan ilgi de sürekli olarak değişiyor. Bitcoin fiyatının bir süre daha değişim göstermeye devam etmesi beklenirken, yatırımcılar bu dönemde 100 dolar düşüşten endişe etmemeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu