Bitcoin

Bitcoin Kritik Noktayı Zorluyor! 8.000 Dolar Altına Düşüş Yaşandı!

Bitcoin fiyatı kritik eşikten geçti ve yeniden 8.000 dolar altına geriledi.

Kripto para birimi yatırımcıları giderek düşen fiyatlar karşısında ne yapacak olduklarını bilemiyor, yatırımlarını kontrol altında tutamıyorlar. Milyarlarca dolar değerindeki kripto para piyasası hacmi giderek daha kötü duruma ilerliyor ve yatırımcılar ellerindeki kripto paraların değer kaybetmesi nedeniyle sürekli olarak ”ne olacak, Bitcoin fiyatı düşecek mi?” diye düşünmek zorunda kalabiliyorlar.

Varlıklı yatırımcılar bile endişeli

8.000 dolar altına gerileyen Bitcoin fiyatından dolayı varlıklı yatırımcılar bile endişe ediyor. Fiyat 7.700 dolar ve ardından 7.300 dolara düşerse geri dönüşü çok uzun süre alabilecek büyük bir düşüş rallisini tetiklemesinden endişe ediliyor. Eğer 7.300 dolara düşüş olursa 5.000 dolara kadar düşüş yaşanabileceği iddia ediliyor. Bu seviyede alımların devam etmemesi, bir süre de olsa durdurulması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu