Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.300 Dolar Fiyatla İşlem Görüyor

Bitcoin fiyatı bugün TSI sabah 10.00'dan itibaren 8.300 dolar fiyat aralığında işlem görüyor.

Bitcoin fiyatında son dönemde beklenmedik düşüşler oldu ve insanlar Bitcoin satın almak konusunda daha fazla soru işareti altında kaldılar. Kripto para biriminin gelecekte ne kadar fazla değer kazanabilecek olduğu merak konusu olurken, bir tarafta ise yatırımcılar soru işaretlerinin giderilmesini beklediler ama hiçbir zaman için bu soru işaretleri giderilemedi. Kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğunu ve düşebilecek olduğunu her zaman beklerken, yatırımcılar fiyatın düşüp düşmeyecek olduğu hakkında ise soru işaretlerine henüz yanıt verebilmiş olmayan analistler nedeniyle daha fazla merak içerisinde kaldılar.

Bugün güncel sabah saatlerinde Bitcoin fiyatı 8.300 dolardan işlem görmeye devam ederken, ABD tarafının yaptırımlarının bile dolar kuru ve Bitcoin fiyatına etki edemediği gözlemlendi ve fiyat düşüşlerinin bu sebeplere bağlı olarak devam edebilecek olduğu belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu