Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.300 Dolar Fiyatla İşlem Görüyor

Bitcoin fiyatı bugün TSI sabah 10.00'dan itibaren 8.300 dolar fiyat aralığında işlem görüyor.

Nexo

Bitcoin fiyatında son dönemde beklenmedik düşüşler oldu ve insanlar Bitcoin satın almak konusunda daha fazla soru işareti altında kaldılar. Kripto para biriminin gelecekte ne kadar fazla değer kazanabilecek olduğu merak konusu olurken, bir tarafta ise yatırımcılar soru işaretlerinin giderilmesini beklediler ama hiçbir zaman için bu soru işaretleri giderilemedi. Kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğunu ve düşebilecek olduğunu her zaman beklerken, yatırımcılar fiyatın düşüp düşmeyecek olduğu hakkında ise soru işaretlerine henüz yanıt verebilmiş olmayan analistler nedeniyle daha fazla merak içerisinde kaldılar.

Bugün güncel sabah saatlerinde Bitcoin fiyatı 8.300 dolardan işlem görmeye devam ederken, ABD tarafının yaptırımlarının bile dolar kuru ve Bitcoin fiyatına etki edemediği gözlemlendi ve fiyat düşüşlerinin bu sebeplere bağlı olarak devam edebilecek olduğu belirtildi.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı