Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.400 Dolara Gerileyebilir Mi?

Bitcoin fiyatında yatırımcılar 8.400 dolar endişesine geri döndü.

Bitcoin fiyatı kripto para yatırımcısı olan kişilerin sık sık takip ettiği bir fiyat endeksi. Yatırımcılar bugünlerde 9.000 doların altına gerilemiş olan Bitcoin güncel piyasa fiyatına bağlı olarak 8.400 doların görülüp görülmeyeceğini merak ediyor ve bu konuda soru işaretlerine yanıt aramayı sürdürüyorlar. Bitcoin sahibi olan kripto para birimi sahipleri kısa vadeli olarak beklediklerini bulamayabileceklerini ve ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabileceklerini düşünse de bazıları ise bu dönemin bir alım dönemi olabileceğini düşünüyor. Bitcoin’in kısa süre içerisinde yükselebilecek olduğunu ve bu konuda beklentilerinin tutabileceğini düşünürken analistlerde bu konuda 8.500 dolara kadar gerilemiş olan piyasa fiyatının yeniden 9.000 dolara yükselebileceğini düşünüyor.

8.400 dolar seviyesine düşüş olabileceği iddiaları ise geçmiş dönemden kaynaklanıyor. 8.400 dolar seviyesinde oldukça beklemek zorunda kalmış olan kripto para birimi yatırımcıları en nihayetinde 9.000 doları görmüş ve 10.000 dolara kadar yükselen fiyatı ile Bitcoin’in zaman zaman zor aralıklardan geçmek zorunda kaldığını farketmişlerdi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı