Bitcoin

Bitcoin Yine Yükselişe Geçti, 8.400 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatı yine yükselişe geçerek 8.400 dolar seviyesine yükseldi.

Nexo

Bitcoin fiyatında yükseliş devam ederken, bir gün öncesinde 8.300 dolar ve altında bir fiyat seviyesine düşüş yaşanmıştı. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları ile değer kazanımları sürekli olarak değişirken yatırımcılar 8.500 dolar öncesinde alım yapmak istiyor. 8.500 dolar öncesinde yapılacak olan alımların daha çok kazanç getirebilecek olduğunu düşünen yatırımcılar fiyatın yükselip yükselmeyeceği hakkında soru işaretlerine ise yeni yanıtlar aramaktalar. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceğinden öte daha çok merak edilen soru işareti ise yatırımcıların ne zaman yatırım yapması gerektiği konusu ile ilgili.

8.400 dolara yükselen Bitcoin fiyatından yatırım yapmak bu dönemde yatırımcılar için doğru bir karar olabilir. Bitcoin’in yükselmesi ve düşmesi arasındaki farkın her an olabilecek olduğu da göz önünde tutulmalı ancak yatırımcıların kısa süre içerisinde karar vermesi gerekiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı