Bitcoin

Bitcoin Yine Yükselişe Geçti, 8.400 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatı yine yükselişe geçerek 8.400 dolar seviyesine yükseldi.

Bitcoin fiyatında yükseliş devam ederken, bir gün öncesinde 8.300 dolar ve altında bir fiyat seviyesine düşüş yaşanmıştı. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları ile değer kazanımları sürekli olarak değişirken yatırımcılar 8.500 dolar öncesinde alım yapmak istiyor. 8.500 dolar öncesinde yapılacak olan alımların daha çok kazanç getirebilecek olduğunu düşünen yatırımcılar fiyatın yükselip yükselmeyeceği hakkında soru işaretlerine ise yeni yanıtlar aramaktalar. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceğinden öte daha çok merak edilen soru işareti ise yatırımcıların ne zaman yatırım yapması gerektiği konusu ile ilgili.

8.400 dolara yükselen Bitcoin fiyatından yatırım yapmak bu dönemde yatırımcılar için doğru bir karar olabilir. Bitcoin’in yükselmesi ve düşmesi arasındaki farkın her an olabilecek olduğu da göz önünde tutulmalı ancak yatırımcıların kısa süre içerisinde karar vermesi gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu