AnalizBitcoin

Bitcoin (BTC) 8450 Dolara Kadar Bir Gerileme Yaşadı! Bu Ne Anlama Geliyor?

Bitcoin'de düşüş baskısı devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde öngörü paylaşan Türk Analist bu düşüşü bilmiş miydi?

Bitcoin fiyatı akşam saatlerinde sert düşüş baskısına dayanamadı ve 8400 dolar seviyelerine kadar bir gerileme yaşadı. An itibarı ile Bitcoin 8470 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Son günlerde sıkışık fiyat, satış baskısına dayanmadı ve bir kez daha gerileme yaşandı. Sabah saatlerinde 8800 dolar direncini test eden BTC, bu seviyeyi kıramadı ve gelinen noktada 8400 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşandı.

Bu düşüşten sonra birkaç gün önce sitemizde de yer verdiğimiz ünlü analistin görüşleri akıllara geldi:

İlgili Haber  Ünlü Türk Analist Bitcoin Öngörüsünü Paylaştı - Kasım Ayında Bitcoin'de Beklenti Ne?

Ünlü Analist Long Pozisyonlara Dikkat Çekmişti

Türk analist Selcoin, Bitcoin Long pozisyonlarında ciddi bir hacim artışı olduğunu dile getirerek, “BTC yükselmeden önce 8450 dolar seviyesine bir iğne atabilir ve Long pozisyonları tasfiye ettikten sonra yükseliş yaşayabilir” şeklinde açıklamada bulunmuştu. Bugün BTC’nin 8400 dolar seviyelerini görmesi ve bu destek seviyesinde tutunup 8475 dolarlara kadar yükselmesi ünlü analistin birkaç gün önce yaptığı bu tahmini tekrar gündeme getirdi.

Öte yandan an itibarı ile 232 milyar dolar seviyesine gerileyen kripto para piyasa hacmi yüzde 66’lık bir Bitcoin hakimiyetine ev sahipliği yapıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı