AnalizBitcoin

Ünlü Türk Analist Bitcoin Öngörüsünü Paylaştı – Kasım Ayında Bitcoin’de Beklenti Ne?

Ünlü Türk analist Selcoin, Bitcoin ile ilgili Kasım ayı ve gelecek dönem öngörülerini paylaştı.

Twitter üzerinden yaptığı isabetli analizleri ile sık sık gündeme gelen Selcoin, Bitcoin ile ilgili öngörüsünü paylaştı. Bitcoin’i altın kapının anahtarı olarak gören ve geleceği ile ilgili olumlu ifadeler kullanan Selcoin, Kasım ayında BTC’nin yükseliş yaşayacağını öngördü.

An itibarı ile 158 milyar dolar olan Bitcoin market hacmine değinen ünlü analist, Kasım ayı içerisinde Bitcoin’in piyasa hacminin 280 milyar dolarlara kadar çıkabileceğini öngörerek BTC’de bir talep artışı olabileceğinin altını çizdi.

Bitcoin Market Hacmi Öngörüsü

2020’nin Mayıs ayında olacak olan Bitcoin halving olayı hakkında daha önce birçok açıklaması olan Selcoin, erken fiyatlanmanın özellikle Kasım ayı içerisinde görülebileceğini ifade ediyor.

Bu dönemde Bitcoin’in çok volatil bir şekilde hareket ettiğini sözlerine ekleyerek fiyat tahmini yapmanını zor olduğuna değinen analist, borsalarda açılan Long pozisyonlarının hacmine de dikkat çekti.

“Long Pozisyonlarını Tasfiye Edebilirler”

Şuan BitMEX gibi borsalarda Bitcoin’in Long pozisyonları (BTC’nin artacağı yönünde pozisyon açılması) son derece hacim kazanmış durumda. Bu long pozisyonları tasfiye etmek için fake bir düşüş olabileceğini öngören Selcoin, fiyatın 8450 dolar seviyelerine kadar bir iğne atabileceğini ve aynı dönemde tekrar 9000 doların üzerine çıkış yapabileceğini sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu