BitcoinHaberler

Bitcoin 8500 Doların Üzerine Çıktı!

Bitcoin'deki ani yükseliş yatırımcısını sevindirdi.

Yeni haftaya 8000 doların üzerinde başlayan Bitcoin, 8100 dolar seviyelerinde işlem görürken sabah saatlerinde yaşadığı yükselişlerle 8580 dolar seviyelerine kadar yükseldi. An itibarı ile 8450 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, bu son yükseliş ile yatırımcısını sevindirdi.

24 saatlik olarak yüzde 5’den fazla kar ettiren BTC’de yükseliş birçok uzman tarafından bekleniyordu. Beklenen oldu ve 8450 dolar direnci test edilir durumda. Uzmanlara göre bir sonraki hedefin 9000 dolar üzeri olduğu ifade edilirken 8450 dolar direncinden sonraki en önemli direncin 9000 dolar olduğu ifade ediliyor.

Ancak 8450 dolar seviyesinde çok fazla kalma ve bu seviyenin kırılmaması durumunda fiyat tekrar 8100 dolar seviyelerine gerileyebilir.

9000 dolar hem psikolojik hem de trendi tamamen “yükseliş” yönüne çevirecek olan seviye olarak görülüyor. Ayrıca bu son yükselişlerden sonra Twitter’da gündem olan Bitcoin etiketi, birçok kişinin kripto para piyasası ile ilgilendiğini gözler önüne seriyor.

Öte yandan yükselişten sonra 225 milyar dolar seviyesine yükselen kripto para piyasa hacmi içerisindeki yüzde 68,2’lik BTC hakimiyeti dikkatlerden kaçmıyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu