binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 9.000 Dolara Kadar Sürekli Düşebilir

Bitcoin 9.000 Dolara Kadar Sürekli Düşebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analistlerine göre Bitcoin fiyatı 9.000 dolar seviyesini görene kadar sürekli olarak düşebilir ve yatırımcılar bu seviyeye kadar direnç noktaları ile karşı karşıya kalabilir. Bitcoin’in fiyatı konusunda yüksek fiyat beklentileri olanların 9.000 dolara kadar bu beklentilerinden uzak durmaları, kripto para birimlerinin değerinin büyük oranda yükselmesi için 9.000 dolar seviyesinin görülmesi gerektiği belirtiliyor.

Yatırımcılar, 9.000 doların kısa zamanda görülüp görülmeyecek olduğu konusunda henüz endişeli. Ancak yatırımcıların büyük bir bölümü de kripto para piyasalarının tekrar yükselmesinde herhangi bir engel olmayacağını ve kar satışlarının düşmesi ile birlikte düşük kripto para fiyatı üzerinden alımların desteklenmesinin piyasayı artırıcı etkisinin olacağını düşünüyor.

Bazı kripto para yatırımcılarının bu kadar kısa vadede 9.000 doları veya yüksek fiyatları beklemesi 1 gün içerisinde 1.000 dolardan fazla değer kazancının kısa süre önce gerçekleşmesinden kaynaklandığı belirtiliyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber bazı altcoinlerin değeri de yükseldiği için kripto para yatırımcıları bu kadar kısa sürenin hafife alınmamasını, yükselmesi mümkün olan fiyatların her an değişim göstererek artış yaşayabilecek olduğunu belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail