Bitcoin

Bitcoin 9.400 Dolardan Alıcı Buluyor, Yatırımcılar Alımlara Yöneldi!

Bitcoin fiyatı yeniden yükseldi.

Bitcoin fiyatında yeniden bir yükseliş söz konusu. Kripto para birimlerinin değeri giderek daha fazla artarken yatırımcılar 9.400 dolar seviyesinden alım yapıyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmesi sonrasında yatırımcılar satışlar yerine yeniden eskisi gibi piyasada alımların yapılmaya başladığını fark ederek hemen alım yapma kararı verdiler

Bitcoin fiyatındaki devam eden gelişmelere bakılırsa 9.400 dolar seviyesinden hemen sonra 10.000 dolara çok çok az bir süre kalmışa benziyor. Fiyat durumunun kısa süre içerisinde 10.000 doları görmesinin mümkün olacağı, yatırımcıların kısa ve uzun vadeli bu dönemde yapılacak olan alımlara bakıldığı zaman 9.300 dolarlı seviyelerden hemen sonra 9.600 dolar ve arkasından 10.000 doları ve 10.890 dolar seviyelerini görebilmesinin mümkün olduğu iddia edildi.

*Bitcoin güncel fiyatı 9.379 dolar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu