blank
Bitcoin

Bitcoin Alacak Yatırımcılar Yeniden Düşüş Olabileceğini Düşünüyor

Bazı Bitcoin yatırımcıları ellerindeki Bitcoin varlıklarını daha fazla arttırmak için Bitcoin fiyatının yeniden 9.000 dolarlı seviyeleri görmesini bekliyor.

Bitcoin alacak yatırımcı kimseler kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüp düşmeyecek olduğunu merak ediyorlar. Bitcoin fiyatında beklenmeyen gelişmelerin yaşanabileceğini düşünen yatırımcılar, 9.000 dolardan alım yapıp fiyatın yeniden yükseldiğinde ise satış yapmayı düşünüyorlar.

Bitcoin’in bu dönemde yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşmesi beklenmeyen bir gelişme olmasına karşılık, yatırımcıların fiyat düşüşü beklentisinin tam tersi olmasının mümkün olabileceği düşünülüyor.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği merak edilirken, bir grup yatırımcı ise fiyatın yakın zamanda 13.850 dolara kadar yükseliş gösterebileceğini düşünüyor.

9.000 gerçekçi bir beklenti olmayabilir

Kısa süre içerisinde fiyatın 10.500 dolar direncini geçmesi mümkün olabilir ise fiyatın yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşmesini beklemek kısa vadede doğru bir beklenti olmayabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu