Ana SayfaBitcoinBitcoin Alacak Yatırımcılar Yeniden Düşüş Olabileceğini Düşünüyor

Bitcoin Alacak Yatırımcılar Yeniden Düşüş Olabileceğini Düşünüyor

Takip et

Bitcoin alacak yatırımcı kimseler kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüp düşmeyecek olduğunu merak ediyorlar. Bitcoin fiyatında beklenmeyen gelişmelerin yaşanabileceğini düşünen yatırımcılar, 9.000 dolardan alım yapıp fiyatın yeniden yükseldiğinde ise satış yapmayı düşünüyorlar.

Bitcoin’in bu dönemde yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşmesi beklenmeyen bir gelişme olmasına karşılık, yatırımcıların fiyat düşüşü beklentisinin tam tersi olmasının mümkün olabileceği düşünülüyor.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği merak edilirken, bir grup yatırımcı ise fiyatın yakın zamanda 13.850 dolara kadar yükseliş gösterebileceğini düşünüyor.

9.000 gerçekçi bir beklenti olmayabilir

Kısa süre içerisinde fiyatın 10.500 dolar direncini geçmesi mümkün olabilir ise fiyatın yeniden 9.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşmesini beklemek kısa vadede doğru bir beklenti olmayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları