Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Alanlar Endişeli Mi?

Bitcoin Alanlar Endişeli Mi?

Takip et

Bitcoin alanlar endişeli mi? Kripto para birimlerinin son dönemdeki fiyat düşüşleri yatırımcıları endişelendiriyor. Bunun nedeni sadece kayıplar. Yatırımcılar asla para kaybetmek istemiyor, kripto para birimlerinin değerinin artmasını isteyen ve bunun hep olabilecek olduğunu düşünen yatırımcılar bu nedenden dolayı problemler ile karşı karşıya kalıyor.

Bitcoin fiyatındaki değişimin yüksek yönde olmasını isteyen Bitcoin yatırımcıları, bakılırsa yakın zamana kadar kripto para birimlerinin değerinin düşecek olduğunu asla aklından geçirmedi. Yatırımcılar 11 bin dolar ve üzerini hedefledi bu ise piyasada panik satışların olabileceği bir zemin hazırladı. Bitcoin alanlar evet bugün çok endişeli.

Bitcoin fiyatı endişe mi yaratıyor?

Bitcoin fiyatındaki devam eden düşüşlerin yatırımcılara bir süredir ciddi endişe sebebi olarak değerlendiriliyor. Ne zamana kadar bu düşüşlerin olabileceğini düşünen kripto para yatırımcıları, bir an olsun fiyatların düşecek olduğunu 3 gün önce düşünmezken, 8.000 dolar seviyesinin altında düşüş olması piyasa verileri bakımından yaşanan düşüşlere bağlı olarak düşüşe sebep olabilir. Panik satışlarında bunda büyük bir etkisinin olacak olduğu kripto para analistlerince ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları