AnalizBitcoin

Bitcoin Analistinden Önemli Tahmin Ve Açıklamalar

Morgan Creek Digital kurucusu Anthony Pompliano, Bitcoin hakkında gelecek öngörülerinde bulundu.

Tarihin en eski ve çoğu yatırımcıya göre “en başarılı kripto parası” olarak bilinen Bitcoin hakkında öngörülerde bulunan Anthony Pompliano, daha önceki tutarlı tahminleriyle de adından söz ettiren bir analist. Bitcoin ve altın karşılaştırması yapan ve gelecek dönemlerdeki BTC öngörülerini paylaşan Pompliano, gayet olumlu açıklamalarda bulundu.

“Sektörümüzde olan çoğu kişi Bitcoin’i küçük görüyor ve küçümsüyor” diyen Pompliano, Altın ve Bitcoin arasındaki farklara da değinerek; “bugün size ne kadar altın rezervi kaldığını sorsam buna yanıt veremezsiniz. Ama ben size her gün günlük olarak Bitcoin rezervini gösterebilir ve bunu kanıtlayabilirim, iki ürün arasındaki fark bu” dedi.

Bitcoin’in gelecekte rezerv para birimi olabileceğine inandığını ve küresel olarak kabul göreceğini düşünmek istediğini belirten Pompliano, “gelecekte Bitcoin’in ‘en sağlam para birimi’ olduğu anlaşılacak. Ben şimdiden buna inanıyorum ve bunu söylüyorum” açıklamasında bulundu.

Pompliano, altın destekçilerine yönelik olarak yaptığı açıklamada ise “altının arzını bana asla gösteremezsiniz ve yanına hep * (kesin değildir anlamına gelen) koymak zorunda kalırsınız. Ben bunu söylediğim zaman, bu altın destekçilerini kızdırıyor, eskide kalmış finansçıları kızdırıyor” dedi.

Ayrıca Pompliano’nun Bitcoin fiyat ile ilgili 2021 yılının sonuna kadar 225.000 dolarlık tahmini olduğu da biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu