Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Aramaları Artıyor: Yatırımcılar Piyasayı İzliyor

Bitcoin Aramaları Artıyor: Yatırımcılar Piyasayı İzliyor

Takip et

Kripto para birimi Bitcoin aramalarının son günlerde Google’da artış gösterdiği öğrenildi. Google verilerine göre Bitcoin aramaları %10’un üzerinde kademeli bir şekilde artış gösterirken, birçok yatırımcının beklediği fiyat yükselişinin bunun sebebi olduğuna inanılmakta. ABD, Asya ve Avrupa’dan gelen haberlerin yatırımcıları Bitcoin alımına sürüklemese bile Bitcoin’i araştırmaya sürüklediği, kullanıcıların ilk olarak arama yaptıkları servisin ise Google olduğu belirtiliyor.

Bugünlerde artan Bitcoin aramalarının sonucunun ne olacağı merak konusu olurken, bazı yatırımcılar ise kısa ve uzun vadeli olarak Bitcoin’in fiyatında yaşanacak artış ve düşüşlerin piyasayı daha fazla manipüle edecek olduğuna inanıyor.

Yatırımcılara Gereksiz Güven Veriyor

Bazı kimseler Google’da yapılan aramaların artmasının bazı yatırımcılara gereksiz özgüven verdiğini, bu nedenle Bitcoin alan sayısını artırsa bile kayıpları da artırdığına işaret ediyor.

Bazıları ise artan Bitcoin aramalarının son derece olumlu olduğuna değiniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları