Ana SayfaBitcoinBitcoin Ayı Piyasasında Yatırımcılar Ne Yapmalı? "Üzülmeyin" Diyen Binance CEO'sundan Tavsiyeler!

Bitcoin Ayı Piyasasında Yatırımcılar Ne Yapmalı? “Üzülmeyin” Diyen Binance CEO’sundan Tavsiyeler!

Takip et

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) katıldığı Bankless podcasti sırasında Bitcoin (BTC) ve mevcut ayı piyasası hakkında konuştu.

Bitcoin ve kripto para fiyatlarındaki son düşüşün birikim yapmak için iyi bir fırsat olduğunu dile getiren CZ, elinde fazla nakit olan yatırımcıların ayı piyasasında daha fazla kripto satın almayı düşünmeleri gerektiğini söyledi.

“Yaşanan ayı piyasasını fırsata çevirmek gerekiyor. Bana göre bu zamanlar kripto satın almak için ucuz zamanlardır.

Yatırımcıların mevcut ayı piyasasında dayanabilmeleri halinde bir sonraki boğa koşusunda çok daha fazla kazanacaklar.

Bu bağlamda daha uzun vadeli bir pencereden bakarsak kripto paraların ve sektörün kalıcı olduğunu görüyoruz.

Üzerinde çalışılan çok fazla proje var, sektöre daha fazla insan geliyor. Beş, on, yirmi yıllık vadede kripto sektörü daha da büyüyecek.”

Ayı piyasası yorumlarına bir parantez açan CZ, kısa vadeli tablonun belirsizliğini koruduğunu ve önümüzdeki günlerde piyasaların toparlanabileceği gibi daha da düşebileceğini de belirtti.

Daha önce de ayı piyasasıyla ilgili konuşan CZ, ayı piyasalarının yaşanmasının normal olduğunu ve 2022 yılındaki ayı döngüsünün ilk olmadığını söyledi.

CZ yine bir röportajında ise pek çok altcoin projesinin ayı piyasasında zorlanacağını ancak birçoğunun eskisinden daha güçlü bir şekilde geri döneceğini söyledi.

İlgili Haber
Binance CEO'su Bitcoin Ayı Piyasası Hakkında Konuştu! "Bu İlk Değil"
İlgili Haber
Binance CEO'su Altcoinlerdeki Ayı Piyasasını Değerlendirdi: "Daha Güçlü Dönecekler"

CZ’den Saylor ve Bukele Paylaşımı!

Bitcoin’in en büyük destekçilerinden olan MicroStarategy CEO’su Michael Saylor’un ve El Salvador başkanı Nayib Bukele’nin BTC satın almalarıyla ilgili de paylaşım yapan CZ, Bukele ve Saylor’a destek oldu.

İlgili Haber
El Salvador Bitcoin Alımı Yaptı: "Ucuza Sattığınız için Teşekkürler"

Kripto sektöründeki pek çok kişinin ayı piyasasından geçmek zorunda kaldığına dikkat çeken CZ, ayı piyasasının şartlarına dayanan yatırımcıların ayı döngüsü bittiğinde daha güçlü olacağını söyledi.

CZ bu söylediklerinin bir yatırım tavsiyesi olmadığının da altını çizdi.

“Kripto sektöründeki pek çok kişi, insanların kendilerine güldüğü bir ayı döngüsünden geçmek zorunda kaldı.

2018/2019 yılında 3.000 dolara, 2014/2015 yıllarında 200 dolara düşen Bitcoin’ini satmayanlar, ayı piyasasında satın alanlar/tutanlar bugün daha iyi durumda. Bu yüzden Michael Saylor ve Nayib Bukele de daha iyi olacak.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

Batmak isteyen varsa BİNANCE CEO sundan akıl alsınlar terra luna da müşterileri yok etiler hiç bir şey olmamış gibi daranıyorlar

Mucit

Ben söyledim bunları ya cz kopyala yapıştır yapıyor….

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları