Bitcoin

Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir

Bitcoin fiyatını 5.000 dolar yapacak hamleler.

Bitcoin kripto para kışını atlatması durumunda önünde 5.000 dolar seviyesi var. Bitcoin fiyatının yükselmesi için yatırımcılar kısa vadede ne kadar artış olabilecek olduğunu ve fiyatların ne kadar yükselecek olduğunu merak ederken, aynı zamanda yatırımcıların bir bölümü de fiyatların yükselmesi için ne kadar süre beklemeleri gerektiğini düşünmekteler. Analistler 5.000 dolar seviyesi için 4.200 dolar seviyesinden geri dönen Bitcoin için 4.600 dolar seviyesine kadar düşüş riskinin çok yüksek olabileceğini ve fiyatların düşmesinin an meselesi olabileceğini belirtiyorlar ve kripto para sahiplerini olası düşüşler konusunda uyarıyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ve buna bağlı olarak yatırımcıların piyasada kripto para hacmi yükseliş beklentisinin ne zaman gerçekleşecek olduğu yine piyasa verilerine bağlı olarak uzun bir zaman alabilir. Yatırımcılar, kısa vadeli yatırımlarında ne kadar para kazanabilecek olduklarını merak ederken, aynı zamanda uzun vadede kazanacak oldukları tutarların ne kadar olacağınıda merak ediyorlar.

Bitcoin fiyatının 5.000 dolardan önce en az 4.600 dolar ila 4.800 dolar arasında bir seviyeyi görmesi gerektiği konusunda kripto para analistleri hemfikir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu