fbpx
Bitcoin

Bitcoin Başlangıçsa, Geleceğinde Ne Var?

Bitcoin geleceğinde neler olacak?

Bitcoin hakkında başlangıç olduğu, geleceğinde çok daha farklı gelişmelere sahne olabilecek olduğumuzu duymaktayız. Bitcoin’in geleceği ve bugünü arasında ne gibi farklar olabileceğini ise önceden bilmenin mümkün olmadığı bir ortamda, piyasalarda neler olabilecek olduğu ve Bitcoin’in gelecekte nasıl gelişecek olduğuna bağlı olarak insanların ilgisini çekerek daha çok ilgi görebileceği ve daha fazla insanın Bitcoin sahibi olmak için çaba harcamak zorunda kalabilece olduğu bir piyasadayız.

Bitcoin fiyatını belirleyen yine bizleriz, Bitcoin’in olmasını sağlayan yine biz insanlar, yatırımcılarız. Geleceğinde ne olduğu bilinmeyen ve sadece bir ürün olarak ortaya çıkmış olan Bitcoin, belki bundan 10 yıl sonra tüm dünyada güvenin ortadan kalkması ile gizli ödemelerde çağ atlatabilir. Devletler buna izin verir mi, bilinmez ancak geleceğin gizli ödemelerinde Bitcoin olacak, olmalı.

Bitcoin’i geleceğe taşıyacak olan ne?

Bitcoin’i geleceğe taşıyacak olan yatırımcılardır. Bitcoin yatırımcıları olmazsa ne kadar gizli olursa olsun, fiyatı ne kadar yükselirse yükselsin tek başına bir önemi yok. Bu nedenle de ünlü isimler Bitcoin yatırımı ve kripto para yatırımı yapmaları için insanları sürekli piyasaya çekmeye çalışıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı