Bitcoin

Bitcoin Beklendiğinden Hızlı Yükseliyor

Bitcoin fiyatı son dönemde beklendiğinden çok daha hızlı artış gösterdi.

En büyük kripto para birimi olarak tanınan ve sürekli olarak adı geçen Bitcoin bugün artık dünyanın en fazla tanıdığı ve adından en fazla söz edilen kripto para birimi olarak tarihe geçiyor. İnsanlar, kripto para birimi dendiği zaman Bitcoin’i aklına getirerek neredeyse yüzde 90’ın üzerinde ilk kez kripto para yatırımı yapan insanlar Bitcoin’i tercih etmekteler. Bitcoin ve altcoinler arasında giderek daha fazla açılan aralık nedeniyle bazı yatırımcılar pek fazla bu durumdan memnun olmasa da son dönemdeki değer artışları piyasada gündemi oldukça fazla koruyabilecek türden.

Bitcoin fiyatındaki değer artışlarının bugünlerde 11.850 dolara kadar çıkması yatırımcılara beklemedikleri büyük bir hızda artışlar olduğunun yanıtını verdi. Bitcoin fiyatında olan mevcut yükselişler yatırımcıları sevindirirken, bazı kripto para birimi yatırımcıları da birkaç gün içerisinde daha büyük fiyat artışlarını beklemeye başladı. Bitcoin’in yükselmesinde en büyük etken olan kripto para birimi balinaları ve kripto para piyasasındaki yatırımcılar bu konuda yükselişleri destekliyor.

Bitcoin eğer 24 saat içerisinde 150 dolar kadar bir değer kazanırsa 12.000 doları tekrar görmüş olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu