Bitcoin

Bitcoin Beraberindeki Tüm Altcoinleri Düşürüyor!

Bitcoin fiyatı düştükçe altcoin fiyatları da düşmeye devam ediyor

Nexo

Bitcoin fiyatındaki düşüş nedeniyle kripto para birimi yatırımcıları fiyatların daha çok düşebilecek olduğunu ve beklemedikleri kadar fiyat düşüşü ile karşı karşıya kalabileceklerini düşünüyor. Bitcoin fiyatının düşüp düşmeyecek olduğu konusunda analistler birkaç gün içerisinde büyük düşüşler olabilecek olduğunu düşünürken, bazı kripto para birimi analistleri ise bu düşüşlerin son bulacak olduğunu ve daha iyi fiyat yükselişleri görecek olduklarını düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen kripto para birimi yatırımcıları fiyatın ne kadar yükselebilecek olduğu hakkında soru işaretlerinin olduğunu ancak düşüşlerin fiyatlar ve piyasa hacmi açısından oldukça fazla etkili olduğunu düşünüyor.

Bitcoin domino taşı etkisi yaptı

Bitcoin fiyatı son zamanlarda domino taşı etkisi yaparken, kripto para yatırımcılarının fiyat düşüşlerinden ötürü ciddi sorunlar ile karşı karşıya kaldıkları ifade edildi. Bitcoin yatırımcıları altcoin fiyatlarının düşmesi nedeniyle bu düşüşlerin kendileri ile beraber altcoin yatırımcılarını da etkilediğini düşünüyor.

Türkiye merkezli kripto para yatırımcıları düşüşlerden dolayı kayıp yaşamayı göze alıp panik satışlar yapmaya devam etmekteler ve bir süre kayıp yaşamaya devam edebilirler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı