Bitcoin

Bitcoin Bir Süre Sonra 3.500 Doları Gördü

Günlerdir yaşanan 3.300 destek seviyesi endişesi azaldı.

Bitcoin birkaç gündür yatırımcılara kabus dolu günler yaşatıyor. Yatırımcıların 3.300 dolar destek seviyesinden daha düşük seviyeye düşebilecek olduğuna dair endişeler yatırımcıları korkuturken, aynı zamanda panik satışların artmasına yol açtı. Bitcoin fiyatının düşmesi sadece Bitcoin fiyatının değil, aynı zamanda farklı kripto paraların fiyat ve piyasa hacmi ile tüm toplam kripto para piyasası hacminin değerinin düşmesine sebep oluyor. Bitcoin fiyatının düştükçe toplam piyasa hacminin azalması piyasada 110 milyar dolar seviyesinin altında piyasa hacmine düşüş olup olmayacağı endişesini de hep birlikte yatırımcılara yaşatıyor.

3.500 dolar güven verici seviye değil

Bitcoin fiyatının 3.500 dolar olması 1 dakika sonra 3.300 dolar olmayacağını garanti etmiyor. Her an 3.300 dolar seviyesinin altına gerileyebilecek olan Bitcoin, 3.500 dolar seviyesinde iken endişe yaşanmasını biraz olsun engellemekte. 24 saat içerisinde 5.000 dolar düşüş görebilecek potansiyelde olan Bitcoin çok fazla büyük yatırımcının yatırım yapmaması durumunda 24 saat içerisinde 5.000 dolar fiyat yükselmesi ise pek mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu