AnalizBitcoin

Bitcoin Biriktirmek İçin Doğru Zaman Olabilir Mi?

Bitcoin'in daha da düşeceği yönündeki tahminler sürerken söz konusu kötü gidişat uzun vadeli yatırımlar için fırsata dönüşebilir mi?

Bitcoin’in gidişatını olumsuz yönde değerlendirenlerin sayısı günbegün çoğalırken analistlerden gelen fiyat tahminlerine baktığımızda 10 bin, 14 bin, 20 bin bandındaki değerlendirmeleri görüyoruz.

Peki, bu düşüşü felaket olarak yorumlamak yerine uzun vadeli yükselişler için bir alım fırsatı olarak görmek doğru olabilir mi? Magic adıyla tanınan ünlü kripto para analistine göre bu gerçekten de iyi bir yatırım fırsatı olabilir.

“Fiyat 14-15.00 Bandını Görecek!”

Bir süredir sessizliğini koruyan analist sonunda yeni felaket senaryolarıyla döndü ancak Bitcoin’in 14 ila 15 bin dolara düşüşü analiste göre çok da olumsuz yorumlanmamalı. Nitekim bu yatırımcılar için önemli bir fırsata dönüşebilir.

Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalamada dibe vurma olasılığından bahseden analist, 50 haftanın mutlak dip olarak hareket etmesi için küçük bir ihtimal olduğunu belirtti ve bunun gerçekleşmesi halinde piyasanın dibe vurabileceğini ifade etti.

Ancak hangi senaryo gerçekleşirse gerçekleşsin Bitcoin’in yatırımcılarına kazandırmaya devam edeceği sinyalini veren analist bekle ve gör mantığıyla hareket etmeyi uygun görüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu