AnalizBitcoin

Bitcoin Biriktirmek İçin Doğru Zaman Olabilir Mi?

Bitcoin'in daha da düşeceği yönündeki tahminler sürerken söz konusu kötü gidişat uzun vadeli yatırımlar için fırsata dönüşebilir mi?

Bitcoin’in gidişatını olumsuz yönde değerlendirenlerin sayısı günbegün çoğalırken analistlerden gelen fiyat tahminlerine baktığımızda 10 bin, 14 bin, 20 bin bandındaki değerlendirmeleri görüyoruz.

Peki, bu düşüşü felaket olarak yorumlamak yerine uzun vadeli yükselişler için bir alım fırsatı olarak görmek doğru olabilir mi? Magic adıyla tanınan ünlü kripto para analistine göre bu gerçekten de iyi bir yatırım fırsatı olabilir.

“Fiyat 14-15.00 Bandını Görecek!”

Bir süredir sessizliğini koruyan analist sonunda yeni felaket senaryolarıyla döndü ancak Bitcoin’in 14 ila 15 bin dolara düşüşü analiste göre çok da olumsuz yorumlanmamalı. Nitekim bu yatırımcılar için önemli bir fırsata dönüşebilir.

Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalamada dibe vurma olasılığından bahseden analist, 50 haftanın mutlak dip olarak hareket etmesi için küçük bir ihtimal olduğunu belirtti ve bunun gerçekleşmesi halinde piyasanın dibe vurabileceğini ifade etti.

Ancak hangi senaryo gerçekleşirse gerçekleşsin Bitcoin’in yatırımcılarına kazandırmaya devam edeceği sinyalini veren analist bekle ve gör mantığıyla hareket etmeyi uygun görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu demek oluyor ki eteryum 850 dolar civarında olacak, imkânsiz, demek ki piyasalar yakın zamanda düzelecek.

memco

malınızı satmayın kasıtlı haberler yapılıyor 2018 de hacim bile yoktu 8-9 bin dolarlarda olması normal bu hacimlerde 14 bin bekleyen ultrasonda kız çıkanı erkek beklemesi gibi birşey

Anonim

Ultrasonda kız çıkanı bilmem ama, ultrasonda erkek çıkıp evin odasını masmavi döşeyen kuzenim, çocuk kız olunca şok olmuştu.


Başa dön tuşu