AltcoinAnalizBitcoinHaberler

Bitcoin, Bitcoin Hakimiyeti ve Altcoinlerde Son Durum Ne?

Bitcoin ve altcoinlerde son durum ne?

30.000$ altında uzun süre oyalanan Bitcoin yeni haftanın başlamasıyla 31.000$’ın üzerine çıktı.

9 haftalık kırmızı kapanışın ardından bir tepki gelmesi yatırımcıları şaşırtmadı. Zira aşırı satım bölgesinde bulunan Bitcoin’in yükselmek kadar düşmekte de zorlandığını gördük.

Yaklaşık 4 haftadır 30.000$’ın etrafında yatay hareket etmemiz bu bölgenin destek olarak sağlamlaştırılması için önemli.

Şimdilik önemli bir dirençte olduğu görülen Bitcoin’de yükselişlerin kalıcı olup olamayacağı takip edilecek.

Her ne kadar pek çok altcoin geçtiğimiz haftaki seviyelerin altında işlem görse de, Bitcoin’in 31.000$’ın üzerine çıkmasıyla altcoinlerde de bir rahatlama görüldü.

Ethereum yeniden 1900$’ın üzerine çıkarken, altcoinlerdeki dünkü kapanışa göre %5 ila %10 arasında bir prim olduğunu görüyoruz.

Bu noktada şu anki seviyelerin geçtiğimiz haftaki fiyatlardan çok farklı olmadığını ve altcoinlerde de bir yatay gidişat olduğunu söyleyebiliriz.

Altcoinler zirvelerinden oldukça uzakta işlem görürken, Bitcoin hakimiyetinin bugün %47,18 seviyelerine kadar çıktığını izliyoruz. 47,39 ve 49,24 seviyeleri direnç olarak takip edilebilir.

Altcoinlerde genel olarak ciddi bir hareket göremesek de, ilk 100 kripto para arasında yer alıp son 24 saatte en çok yükselenler şu şekilde;

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu