Bitcoin

Bitcoin Boğası Michael Saylor’dan Yeni Açıklama: “Tepeden Satın Almaya Devam Edeceğiz”

Bitcoin savunucusu Michael Saylor, kısa bir süre önce Bitcoin (BTC) satın alımlarıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Fox News’e konuk olan MicroStrategy kurucusu ve CEO’su Michael Saylor, son zamanlarda Bitcoin (BTC) hakkındaki görüşlerinin değişip değişmediğine dair açıklamalar yaptı.

Bilindiği üzere Saylor, BTC’nin nihai bir güvenli liman ve enflasyondan korunma aracı olduğunu düşünen bir Bitcoin savunucusu olarak tanınıyor.

Fox News sunucusu Tucker Carlson’ın sorularını yanıtlayan Saylor, pandeminin patlak verdiği 2020’den bu yana önde gelen dijital para biriminin yüzde 229 gibi şaşırtıcı bir büyüme gösterdiğini, buna karşılık ABD para arzının yüzde 36, altının yüzde 7, S&P 500’ün yüzde 29 ve Nasdaq 100’ün yüzde 19 arttığını paylaştı.

Bu nedenle Saylor, volatiliteyi tolere edebilecek durumdaysanız ve uzun vadeli bir bakış açısına sahipseniz Bitcoin’in güvenli bir liman olduğundan emin olduğunu belirtti.

“Daha Fazla Bitcoin Satın Alıyoruz”

Şirketin mevcut stratejisi sorulduğunda Saylor, MicroStrategy’nin BTC’lerinin hiçbirini satmadığını ve herhangi bir fazla nakit fazlalığı durumunda daha fazlasını satın alacaklarını belirtti. Dahası CEO, “sonsuza kadar en tepeden satın almayı” planladıklarını da sözlerine ekledi.

İş zekası yazılımı üreticisi MicroStrategy şirketi, 5 Nisan tarihi itibariyle bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık 3.7 milyar dolara tekabül eden 129.218 BTC’ye sahipti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Aldım dediği hiçbiryerde cüzdanında btc hareketi olmadı spekülayör

Murat

Zehir zıkkım olsun milyonlarca kişinin parası sıfıra düştü sizin gibilerin yüzünden sahtekar bu kripto işi biyancede bu işin içinde hiçbir güvenirliği yok hepinizin belasini versin devletlerin kripto işini yasaklaması lazım busekil devletler kumara resmen izin veriyor bu kripto kumardan başka bişey değil ufak yatırımcı bitti balinalar birbirini sik…

N bu saatten sonra sahtekarlığı örneği luna Terra

Last edited 1 ay önce by Murat

Başa dön tuşu