bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Boğası Milyarder, Radarına Aldığı İki Altcoini Açıkladı!

Bitcoin Boğası Milyarder, Radarına Aldığı İki Altcoini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto paralarda bu hafta yaşanan düşüşleri fırsata çevirmek isteyen yatırımcılar altcoin arayışına girdi.

Bitcoin boğası olarak bilinen Tim Draper, Bloomberg Markets ile yakın tarihte yaptığı bir röportajda yakından takip ettiği iki altcoini paylaştı.

Ünlü milyarder güçlü temelleri ve benzersiz kullanım durumları nedeniyle Ethereum tabanlı altcoin Aragon’u (ANT) ve açık kaynaklı programlanabilir blok zinciri Tezos’u (XTZ) takip ettiğini söyledi.

XTZ’nin bir kripto para projesinde görmek istediği şeylere sahip olduğunu ifade eden Draper şunları söyledi:

“Aradığım şey, belirli bir kripto paranın arkasındaki girişimcilerin ve mühendislerin kim olduğu. Bazı jetonları seviyorum.
Tezos’u seviyorum çünkü harika bir mühendislik ekibi var ve bir jetonun nasıl çalıştırılacağını yeniden tanımladılar. Bunu hisse kanıtı olarak yapıyorlar. Daha az enerji kullanıyorlar ve yeni bir yönetim biçimlerine sahipler ve bu heyecan verici.”

Ünlü milyarderin takip ettiği diğer altcoin ise Ethereum tabanlı Aragon. Kullanıcıların kendi merkezi olmayan özerk organizasyonlarını (DAO) oluşturmalarını sağlayan Aragon insan jüri üyelerinin yargısını gerektiren öznel anlaşmazlıkları ele almak için topluluk tarafından yönetilen merkezi olmayan bir mahkeme sistemi geliştirmişti.

Bu sistem için Draper “jürilerin çalışma biçiminde devrim yaşatabilir.” dedi.

Bitcoin hakkındaki düşüncelerini de söyleyen Draper, Bitcoin’in enflasyona karşı büyük bir koruma olduğunu ve devlet kurumlarına nazaran daha güvenilir olduğunu söyledi.

“Yatırımcılar için Bitcoin’in iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. Çünkü Bitcoin’in arzı 21 milyon BTC ile sınırlı. Bir bankaya veya bir devlet kurumuna güvenmeye çalışmaktansa onları her yerde kullanmamıza izin veren merkeziyetsiz bir sisteme güvenmek daha iyi .”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları