BorsaHaberler

Bitcoin Borsası Binance BitPay İle Ortaklık Kurdu

Söz konusu ortaklık sayesinde BUSD‘nin benimsenmesi ve kullanım alanının genişlemesi sağlanacak.

Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Binance, BUSD‘nin benimsenmesini sağlamak için BitPay ile ortaklık kurdu. Söz konusu ortaklık sayesinde BitPay‘in 2 milyon bireysel ve ticari müşterisi BUSD‘yi hem sınır ötesi hem de çevrimiçi işlemlerde kullanma imkanına erişecek.

Yapılan açıklamayla BitPay kullanıcılarının artık Binance ve BUSD’u listeleyen diğer global borsalar aracılığıyla BUSD satın alabilecekleri duyuruldu. BitPay cüzdanında BUSD yatırma işlemleri bugün başlarken kullanıcılar için desteğin önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtildi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, BitPay ile kurdukları ortaklıktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve BitPay’i en eski ve en saygın kripto ödeme hizmeti sağlayıcılarından biri olarak tanımladı.

Zhao ayrıca söz konusu ortaklıkla dünyanın birçok yerindeki trader ve şirketin BUSD’yi kabul edeceklerini ve söz konusu kripto paranın kullanım alanının genişleyeceğini ifade etti.

BitPay CEO’su Stephen Pair ise ikili arasındaki ortaklığın küresel ödeme alanındaki tüm müşteriler için Blockchain ödeme seçeneklerini, ABD dolarının istikrarı ve Blockchain ile ödeme yapma esnekliği sağlayacağını belirtti.

BitPay halihazırda Microsoft, AT&T, eGifter, Newegg ve Dish Networks gibi tanınmış markalardan gelen ödemeleri işliyor. Bu son gelişmeden sonra BitPay, Binance Charity Foundation için gelen bağışları da işleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu