coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu altcoin ağının ağ yükseltmesine tam destek verdiğini resmi sayfasından açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, yaptığı bir açıklamayla Horizen’in (ZEN) yaklaşan ağ yükseltmesine tam destek verdiğini duyurdu.

Binance Horizen (ZEN) Ağ Yükseltmesi Desteğini Duyurdu

Yükseltmenin 1.466.716 blok yüksekliğinde, 6 Aralık 2023 tarihinde, saat 13:00’de gerçekleşmesi planlanıyor.

Yükseltme işlemi sırasında sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak için Binance, Horizen ağındaki ZEN tokenlarının para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak. Askıya alma işlemi 6 Aralık 2023 saat 12:00’de başladı.

Bununla birlikte, platformdaki ZEN token alım satımının etkilenmeyeceğini ve kullanıcıların bu süre zarfında sorunsuz bir şekilde alım satım yapmaya devam edebileceğini belirtmek önemlidir.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance Delist Ettiği 12 Altcoinin Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

Binance, kullanıcılarına ağ yükseltmesiyle ilgili tüm teknik gereksinimlerin borsa tarafından karşılanacağını garanti eder. Bu sayede kullanıcılar, Binance’in yükseltme işleminin karmaşıklığını aşarak güvenli ve güvenilir bir alım satım ortamı sağlayacağına güvenebilir.

Horizen ağında ZEN tokenları için para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak durdurulacak olsa da Binance, yükseltilen ağın istikrarlı olduğu kabul edildiğinde bu hizmetleri derhal yeniden açmayı taahhüt etti.

Binance yeniden açılışla ilgili herhangi bir ek duyuru yapmayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail