coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance Delist Ettiği 12 Altcoinin Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

Bitcoin Borsası Binance Delist Ettiği 12 Altcoinin Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, delist ettiği 12 token için para çekme işlemlerini tekrar başlattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, listeden çıkarılan 12 token için para çekme işlemlerini 5 Aralık’tan 25 Aralık 2023’e kadar yeniden açacağını duyurdu.

Binance 12 Tokenin Para Çekme İşlemlerini Kısa Süreli Olarak Tekrar Başlattı

25 Aralık’tan sonra, listeden çıkarılan bu tokenlar için para çekme işlemleri artık desteklenmeyecek. Kullanıcılar, varsa Binance cüzdanlarında kalan token bakiyelerini görüntülemeye devam edebilecek.

12 token şu şekilde: Aion (AION), Beam (BEAM), Bitcoin Diamond (BCD), GoChain (GO), Neblio (NEBL), Nebulas (NAS), Neutrino Token (NSBT), Nexus (NXS), Viacoin (VIA), Skycoin (SKY), Songbird (SGB) ve YOYOW’dur (YOYO).

Buna ek olarak Binance, BEAM, BCD, GO, NEBL, NAS, NSBT ve SGB tokenları için 26 Aralık 2023, 03:00 anlık görüntü saatinde kullanıcıların Binance cüzdanlarındaki varlıklarına dayalı olarak USDT’ye bir dönüşüm gerçekleştirecek.

İlgili Haber  Çin Dışişleri Bakanı, Blockchain Ve Yapay Zekâ Alanında Komşu Ülkelerle İşbirliği Yapmak İstiyor!

Binance daha sonra kullanıcıların Binance cüzdanlarındaki bu yedi tokenı 25 Haziran 2024 saat 02:59’a kadar eşdeğer miktarda USDT ile değiştirecek.

Dönüşüm, 26 Aralık 2023, saat 03:00 ile 25 Haziran 2024, saat 02:59 arasındaki ortalama token USDT döviz kuru baz alınarak gerçekleştirilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail