coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Yeniden Markalaşmasını Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Yeniden Markalaşmasını Destekleyeceğini Açıkladı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, bu altcoinin markalaşmasını içeren önemli bir geçişi açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, stratejik bir hamleyle TomoChain’in (TOMO) Viction (VIC) olarak yeniden markalaşmasını içeren önemli bir geçişi açıkladı.

Binance TOMO’dan Viction’a (VIC) Geçişini Duyurdu

Bu gelişme, alım satım deneyiminin çeşitli yönlerini etkileyecek çeşitli değişiklikler getirecek. İşte temel ayrıntıların kapsamlı bir dökümü:

Para Yatırma ve Çekme:

20-11-2023 06:30 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, TOMO’ya para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak askıya alınacaktır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Coinbase, 5 Altcoinin Alım Satımını Durdurduğunu Açıkladı!

Binance, etkinlik tamamlandıktan sonra VIC için para yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden açılmasını özetleyen ayrı bir duyuru yayınlayacaktır.

Spot İşlem Çiftleri:

Binance, 20-11-2023 06:00 itibarıyla TOMO/BTC, TOMO/TRY ve TOMO/USDT de dahil olmak üzere mevcut tüm TOMO spot alım satım çiftlerini listeden çıkaracaktır. Ayrıca, bekleyen tüm TOMO spot alım satım emirleri iptal edilecektir.

Borsa ayrıca, 20-11-2023 06:00 itibarıyla söz konusu spot işlem çiftleri için İşlem Botları hizmetlerini durduracak ve kullanıcıların İşlem Botları yapılandırmalarını bu kesintiden önce güncellemelerinin veya iptal etmelerinin önemini vurgulayacaktır.

24-11-2023 11:00 itibariyle yeni VIC/BTC, VIC/TRY ve VIC/USDT spot işlem çiftleri için alım satım açılacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail