binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Çok Sayıda Spot İşlem Paritesini Delist Etti!

Bitcoin Borsası Binance, Çok Sayıda Spot İşlem Paritesini Delist Etti!

Binance, 2023-06-01 09:00 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere çeşitli spot işlem çiftlerinin kaldırıldığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, 2023-06-01 09:00 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere çeşitli spot işlem çiftlerinin kaldırıldığını ve işlemlerinin durdurulduğunu duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance, Delist İşlemlerine Devam Ediyor

Aşağıdaki spot alım satım çiftleri artık Binance platformunda alım satım için kullanılamayacak:

ADA/AUD, AUD/BUSD, AUD/USDT, BNB/AUD, BTC/AUD, DOGE/AUD, ETH/AUD, GALA/AUD, MATIC/AUD, SOL/AUD ve XRP/AUD.

Yukarıda belirtilen spot alım satım çiftlerini kaldırma kararı, Binance’in alım satım piyasalarına yönelik düzenli inceleme ve değerlendirmelerinin bir parçasıdır.

Binance, kullanıcıları için sağlıklı ve verimli bir alım satım ortamı sağlamak amacıyla platformunda bulunan alım satım çiftlerini sürekli olarak değerlendirir.

Binance, mevcut alım satım çiftlerini periyodik olarak gözden geçirip ayarlayarak tekliflerini optimize etmeyi ve kullanıcılarına en uygun ve likit piyasaları sunmayı amaçlar.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Güncellemesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Bu spot alım satım çiftlerinin kaldırılması, ilgili kripto paraların desteklenmediği anlamına gelmez. Aksine, Binance’in piyasa talebi ve likiditesiyle uyumlu çeşitli alım satım seçenekleri sunma konusundaki kararlılığını yansıtmaktadır.

Kullanıcılar, etkilenen kripto paraları Binance platformundaki diğer mevcut alım satım çiftleri aracılığıyla alıp satmaya devam edebilecektir.

Bu spot alım satım çiftlerinin kaldırılmasının yalnızca alım satım işlevselliğini etkileyeceğini unutmamak önemlidir.

Binance kullanıcıları, etkilenen kripto paralara ilişkin mevcut varlıklarına erişmeye devam edebilecek ve bunları uygun şekilde yönetip çekebilecektir. Kaldırma yalnızca bu belirli çiftlerin alım satım faaliyetleriyle ilgilidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail