binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, İki Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, İki Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu iki altcoinin yaklaşan ağ yükseltmelerine destek vereceğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, altcoinler Terra Classic (LUNC) ve Kava’nın (KAVA) yaklaşan ağ yükseltmelerine destek verdiğini duyurdu.

Binance, Altcoinler Terra Classic (LUNC) Ve Kava’nın (KAVA) Ağ Yükseltmelerini Destekleyecek

Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesinin, 2023-05-17 17:03 civarında gerçekleşeceği tahmin edilen 12.812.900 Terra Classic blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Yükseltmenin sorunsuz bir şekilde uygulanmasını kolaylaştırmak için Binance, yaklaşık 2023-05-17 16:30 tarihinden itibaren Terra Classic (LUNC) ağı üzerinden LUNC ve USTC için para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacaktır.

Kullanıcılara, herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak için askıya alma işleminden önce gerekli işlemleri tamamlamaları tavsiye edilir.

Benzer şekilde, Kava (KAVA) ağ yükseltmesi, 2023-05-17 18:00 civarında gerçekleşmesi beklenen 4.832.500 Kava blok yüksekliğinde gerçekleşecek şekilde ayarlanmıştır.

Yükseltmeye hazırlık olarak Binance, yaklaşık 2023-05-17 17:30’dan itibaren KAVA para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacaktır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Coinbase, Gizemli Bir Geri Sayım Başlattı: 3 Gün Sonra Bu Altcoini Mi Listeleyecek?

Kullanıcıların faaliyetlerini buna göre planlamaları ve askıya alma dönemi başlamadan önce gerekli işlemlerin tamamlandığından emin olmaları önerilir.

Ağ yükseltmeleri, yeni özellikler getirdikleri, güvenliği artırdıkları ve genel performansı iyileştirdikleri için blockchain projeleri için çok önemlidir.

Binance, bu yükseltmeleri destekleyerek sorunsuz geçişler sağlamayı ve kullanıcıları için güvenilir bir alım satım ortamı sunmayı amaçlıyor.

Sonuç olarak, Binance’in Terra Classic (LUNC) ve Kava (KAVA) ağ yükseltmelerine verdiği destek, güvenli ve güvenilir bir alım satım ortamı sağlama konusundaki kararlılığını göstermektedir.

Kullanıcıların para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınma zaman çizelgelerini dikkate almaları ve Binance’in ağ yükseltmeleriyle ilgili diğer güncellemelerinden haberdar olmaları tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail