BorsaHaberler

Bitcoin Borsası Binance Türk Lirasına Yeşil Işık Yaktı

Binance CEO’su Changpeng Zhao'dan Benzer Bir Vurgu Daha

Geçen günlerde Twitter üzerinden kendisine yöneltilen “Türk lirası ne zaman?” sorusuna “Ne istediğinize dikkat edin.” cevabını veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu ifadesiyle Türk Bitcoincilere yeşil ışık yakmış oldu. Çünkü kendisini yakından takip edenlerin bildiği üzere genelde bu tür yanıtlar verdiği zaman, söz konusu şeyin gerçekleşmesi ihtimali ya çok yüksektir ya da zaten gerçekleşmek üzeredir. Bilindiği gibi Zhao’ya Türkiye’ye gelip gelmeyeceği sorulduğunda da aynı yanıtı vermişti: “Ne istediğinize dikkat edin.” ve bu yanıttan kısa bir süre sonra da kendisinin Türkiye’ye gelmesi kesinlik kazanmıştı.

Daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz gibi son zamanlarda sisteminde birçok ülke parası ile kripto para alınmasına ve satılmasına izin veren Binance, Türk lirası desteği getirirse birçok Türk yatırımcı borsayı doğrudan tercih edeceğini bildiriyor.

Şimdi tüm gözler Binance’in Türk lirası hamlesini yapıp yapmayacağına çevrilmiş durumda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı