BorsaHaberler

Bitcoin Borsası Binance Türk Lirasına Yeşil Işık Yaktı

Binance CEO’su Changpeng Zhao'dan Benzer Bir Vurgu Daha

Nexo

Geçen günlerde Twitter üzerinden kendisine yöneltilen “Türk lirası ne zaman?” sorusuna “Ne istediğinize dikkat edin.” cevabını veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu ifadesiyle Türk Bitcoincilere yeşil ışık yakmış oldu. Çünkü kendisini yakından takip edenlerin bildiği üzere genelde bu tür yanıtlar verdiği zaman, söz konusu şeyin gerçekleşmesi ihtimali ya çok yüksektir ya da zaten gerçekleşmek üzeredir. Bilindiği gibi Zhao’ya Türkiye’ye gelip gelmeyeceği sorulduğunda da aynı yanıtı vermişti: “Ne istediğinize dikkat edin.” ve bu yanıttan kısa bir süre sonra da kendisinin Türkiye’ye gelmesi kesinlik kazanmıştı.

Daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz gibi son zamanlarda sisteminde birçok ülke parası ile kripto para alınmasına ve satılmasına izin veren Binance, Türk lirası desteği getirirse birçok Türk yatırımcı borsayı doğrudan tercih edeceğini bildiriyor.

Şimdi tüm gözler Binance’in Türk lirası hamlesini yapıp yapmayacağına çevrilmiş durumda.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı