binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Bitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Popüler kripto para borsası Binance, platformunda listeleyeceği yeni bir altcoini blogundan kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, Starknet (STRK) tokenlerinin listelendiğini ve işlemlerin 20 Şubat 2024 tarihinde saat 16:00’da başlayacağını duyurdu.

Binance, Starknet’i (STRK) Tohum Etiketi Uygulanmış Olarak Listeleyecek

Listeleme, dört yeni spot işlem çifti sunacak: STRK/BTC, STRK/USDT, STRK/FDUSD ve STRK/TRY.

Alım satıma katılmak isteyen kullanıcılar, 20 Şubat 2024 saat 15:00’ten itibaren STRK tokenlarını Binance’e yatırmaya başlayabilir. STRK tokenları için para çekme işlemleri ertesi gün, 21 Şubat 2024, saat 16:00’te açılacaktır.

Binance STRK tokenları için listeleme ücretinden feragat ederek yeni listelenen varlık için erişilebilirliği ve likiditeyi kolaylaştırma taahhüdünü göstermiştir.

STRK’nın altında yatan teknoloji olan Starknet, izinsiz, geçerliliği olan bir rollup olarak tanımlanmakta ve Ethereum ağı için tasarlanmış bir sıfır bilgi rollupı (ZK rollup) olarak da kabul edilmektedir.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Platformunda Listelediği Kaldıraçlı Tokenlarla İlgili Önemli Bir Değişikliğe Gitti!

Bu yenilikçi çözüm, ölçeklenebilirlik ve gizlilik özellikleri sunarak Ethereum blok zincirindeki merkezi olmayan uygulamaların (dApps) karşılaştığı temel zorlukları ele almayı amaçlıyor.

Ancak, STRK tokenları nispeten yeni olduğundan ve daha köklü kripto paralara kıyasla daha yüksek volatilite gösterebileceğinden, kullanıcıların alım satım yaparken dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Binance, alım satım faaliyetlerine başlamadan önce yeterli risk yönetiminin ve STRK’nın temelleri hakkında kapsamlı araştırma yapmanın önemini vurgular.

Ayrıca Binance, STRK’ya Seed Tag (Tohum Etiketi) uygulayarak potansiyel olarak daha yüksek volatiliteye ve ilişkili risklere sahip yenilikçi bir proje olduğunu belirtmiştir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail