binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Binance, Yeniden Yapılanma Adımları Atmaya Devam Ediyor! Önemli Bir Gelişmeyi...

Bitcoin Borsası Binance, Yeniden Yapılanma Adımları Atmaya Devam Ediyor! Önemli Bir Gelişmeyi Daha Açıkladılar!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance yeniden yapılanma yolunda önemli bir attığını kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance yeniden yapılanma yolunda önemli bir adım atarak, ilk yönetim kurulunu açıkladı.

Binance Reform Yolunda Bir Adım Attı: İlk Yönetim Kurulunu Açıkladı

Bu gelişme, Binance’in geçen yıl ABD’de kara para aklama ve yaptırım ihlalleri suçlamalarından suçlu bulunmasının ardından faaliyetlerini yenileme çabaları açısından önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.

Yeni oluşturulan yönetim kurulunun başında, daha önce Barbados’un Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi olarak görev yapan Gabriel Abed bulunuyor.

Abed, CEO Richard Teng ve üç iç yönetici – Heina Chen, Jinkai He ve Lilai Wang – dahil olmak üzere diğer altı üyeyle birlikte başkanlık rolünü üstleniyor.

Dışarıdan bir bakış açısı katan yönetim kurulu, yatırım firması Gojo & Co’nun yönetici ortağı Arnaud Ventura ve Bayview Acquisition Corp. CEO’su Xin Wang’dan oluşuyor. Bu atamalar 7 Mart’tan itibaren geçerli olmak üzere Abu Dhabi Global Market web sitesinde belgelendi.

İlgili Haber  Halving Yaklaşırken Bitcoin Dar Bir Banda Sıkıştı! Analistler Son Fiyat Hareketlerini Yorumladı! İşte Detaylar

Binance’in kurucu ekibinin ayrılmaz üyeleri olan Chen, He ve Wang, borsadaki rollerine kapsamlı bir deneyim getiriyor.

Chen şu anda üst düzey bir yönetici pozisyonunda ve Binance’in kurucu ortaklarından biri olarak görev yaparken, Wang şirketin teknolojik ilerlemelerine öncülük ediyor. Wang, fiat giriş ve çıkışları da dahil olmak üzere çeşitli önemli birimlere liderlik etmede etkili olmuştur.

Bununla birlikte, ağırlıklı olarak şirket içinden gelenlerden oluşan yönetim kurulunun bu bileşimi, Binance bünyesindeki dış gözetim ve düzenleyici uzmanlık düzeyi hakkında soru işaretlerine yol açtı.

Kasım ayında liderlik rolünü üstlenen CEO Richard Teng’in yönetim kurulunu oluşturması, Binance’in ABD makamlarıyla yaptığı anlaşma sonrasında kurumsal yönetimini geliştirmeye yönelik proaktif bir duruş sergilediğini gösteriyor.

Binance, gelişen kurumsal yapısının bir parçası olarak ortaya çıkması beklenen bir ayrıntı olan küresel merkezini henüz açıklamadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail