binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinHalving Yaklaşırken Bitcoin Dar Bir Banda Sıkıştı! Analistler Son Fiyat Hareketlerini Yorumladı!...

Halving Yaklaşırken Bitcoin Dar Bir Banda Sıkıştı! Analistler Son Fiyat Hareketlerini Yorumladı! İşte Detaylar

Dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin, bugün 70.000 doların seviyesinin altındaki yatay hareketini sürdürüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin, bugün 70.000 doların seviyesinin altındaki yatay hareketini sürdürerek son birkaç gündür devam eden dalgalanma modelini devam ettirdi.

Sabah saatlerinde Bitcoin’in fiyatı yaklaşık %1 oranında düşerek 68.800 dolardan işlem gördü. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum da %1,8’lik bir düşüşle 3.500 dolara geriledi.

Kripto piyasa yapıcısı Keyrock’un APAC iş geliştirme başkanı Justin d’Anethan, mevcut piyasa koşullarına dikkat çekerek, “Şu anda fiyatlar, fiyatları yukarı veya aşağı hareket ettirecek net bir kataliz olmadan yatay hareket ediyor.” dedi.

Son dört gün içinde 69.000 ila 71.000 dolar arasında bir işlem aralığına dikkat çekerek, yatırımcıların tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşma konusunda temkinli olduklarını, ancak herhangi bir satış baskısı karşısında talebin güçlü kaldığını öne sürdü.

Metalpha’dan kıdemli analist Lucy Hu, son fiyat düşüşünü normal bir ayarlamanın parçası olarak nitelendirerek, “Bu sefer küçük dalgalanma için net bir tetikleyici yok” dedi.

İlgili Haber  BitMEX Kurucu Ortağı Arthur Hayes Memecoinler Hakkında Konuştu: 'Çabuk Gözden Çıkarmamak Gerekir!' İşte Detaylar

Merakla beklenen Bitcoin yarılanma olayı bu ayın sonlarına doğru yaklaşırken, piyasa analistleri bunun fiyat hareketleri üzerindeki potansiyel etkisi hakkında spekülasyon yapıyor.

D’Anethan, yarılanmaların hemen ardından düşüş eğilimi gösteren tarihsel eğilimin ardından sürekli yükseliş dönemlerinin geldiğini vurguladı. Bununla birlikte, zaten uzun süren bir boğa koşusu sırasında piyasa davranışını tahmin etmenin zor olduğu konusunda uyardı.

D’Anethan, son piyasa dinamiklerinin bir kısmını Bitcoin spot borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) Amerikan borsalarında öngörülmesine ve gerçekleştirilmesine bağladı.

Bu gelişmenin daha önce aktif olmayan yatırımcıları cezbettiğini ve böylece piyasa dinamiklerini etkilediğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail