binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'den Beş Altcoin Paritesi İçin Delist Haberi Geldi!

Bitcoin Borsası Binance’den Beş Altcoin Paritesi İçin Delist Haberi Geldi!

Binance beş altcoin işlem çiftinin delist edildiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yaptığı açıklamada beş altcoin işlem çiftinin delist edildiğini açıkladı.

Binance yaptığı açıklamada Aion (AION), Cosmos (ATOM), Bitshares (BTS), Selfkey (KEY) ve Ooki Protocol’e (OOKI) ait 27.01.2023 saat 03:00 UTC itibariyle bazı alım satım çiftlerinin kaldıracağını ve alım satımın durdurulacağını söyledi.

Delist edilen işlem çiftleri şunlardır: AION/BTC, ATOM/BRL, BTS/BTC, KEY/ETH, OOKI/ETH

“Binance, 27.01.2023 03:00 UTC itibarıyla AION/BTC, ATOM/BRL, BTS/BTC, KEY/ETH, OOKI/ETH alım satım çiftlerini kaldıracak ve alım satımı durduracak.

Kullanıcılar, yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan diğer ticaret çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir.

Binance, söz konusu spot alım satım çiftleri için strateji alım satım hizmetlerini uygun olduğu durumlarda 27.01.2023 03:00 UTC itibarıyla sonlandıracaktır .

Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji ticaret hizmetlerinin sona ermesinden önce ticaret stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail