Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'den Bu Altcoine İlişkin Duyuru Geldi, Fiyat Hareketlendi!

Bitcoin Borsası Binance’den Bu Altcoine İlişkin Duyuru Geldi, Fiyat Hareketlendi!

Binance TORN yatırma işlemlerinin yeniden devam ettiğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance altcoin duyurularına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde “Protokolü çevreleyen koşullar nedeniyle, bir sonraki bildirime kadar TORN yatırma işlemlerini geçici olarak duraklatıldığını” belirten Binance’den şimdi yeni bir duyuru geldi.

TORN yatırma işlemlerinin yeniden devam ettiğini belirten Binance, ek olarak son incelemelere göre Tornado Cash’i (TORN) 30.05.2023 tarihine kadar İnovasyon Bölgesine taşımaya karar verdiğini belirtti.

Binance açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Tornado Cash (TORN) DAO’daki yönetişim durumunu eski haline getirme önerisi kabul edilip yürütülürken, Binance, Ethereum (ERC20) ağı ve BNB Smart Chain (BEP20) aracılığıyla TORN için para yatırma işlemini yeniden başlattı.

Binance daha önce, TORN DAO’daki son olaylar nedeniyle Ethereum (ERC-20) ağı ve BNB Smart Chain (BEP20) ağı aracılığıyla TORN para yatırma işlemlerini 21.05.2023 saat 01:48:40 UTC’ de askıya almıştı.

Ek olarak, son incelemelere göre Binance, Tornado Cash’i (TORN) 2023-05-30 tarihine kadar İnovasyon Bölgesi’ne taşımaya karar verdi . İnovasyon Bölgesi’ne yerleştirilen projeler, gelişmeleri yakından takip edilecektir.”

Binance duyurusundan sonra TORN fiyatında %3’lük bir artış oldu. 4,40 dolara kadar çıkan TORN, yazım esnasında 4,34 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay