BitcoinHaberler

Bitcoin Borsası Binance’den Plansız Bakım Çalışması

Binance bugün plansız bir bakım çalışmasına girdi ve bütün işlemleri askıya aldı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ve son zamanda Türkiye için de ciddi yatırımları bulunan Binance, bugün daha önce haber verilmemiş olduğu plansız bir bakım çalışması yapıldığını duyurdu.

Resmi Twitter hesabından duyurulan bakım çalışması, habersiz ve aniden olması sebebiyle birçok yatırımcıyı korkuturken, çalışma esnasında birçok işlemin askıya alındığı ifade edildi.

Alım satım işlemleri, 2P2 işlemleri, lending işlemleri ve transfer işlemleri gibi birçok işlem an itibarı ile platform üzerinde kullanılamıyor.

Sadece vadeli işlem alım satım işlemlerinin bu bakım kapsamından etkilenmeyeceğini ifade eden Binance, verilen rahatsızlıktan dolayı özür diledi.

Yatırımcılar plansız bakım çalışmalarından duydukları endişeyi ifade ederek, “acaba bir hack girişimi mi oldu?” sorusunu gündeme getirdi.

Yaklaşık 1 saat önce başlayan bakım çalışması bu Tweet ile duyuruldu:

Gelinen son durumda problemin çözüldüğü ve son testlerin yapıldığı Binance Türkiye hesabı üzerinden duyuruldu:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu