coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'ten Delist Duyurusu! 5 Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist...

Bitcoin Borsası Binance’ten Delist Duyurusu! 5 Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Kripto para borsası Binance 14 Haziran'da belirli spot işlem çiftlerinin kaldırılacağını kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, yüksek kaliteli bir ticaret ortamını sürdürmek için devam eden çabalarının bir parçası olarak birkaç spot ticaret çiftinin kaldırıldığını duyurdu.

Binance 14 Haziran’da Belirli Spot İşlem Çiftlerinin Kaldırılacağını Duyurdu

Listeden çıkarma 14 Haziran 2024 tarihinde saat 06:00’te yürürlüğe girecek.

Aşağıdaki spot işlem çiftleri kaldırılacak:

ALPACA/BTC

MDX/BTC

NFP/TUSD

QUICK/BTC

XAI/BNB

Bu karar, Binance’in likidite ve işlem hacmi gibi faktörleri göz önünde bulundurarak listelenen tüm spot işlem çiftlerini periyodik olarak gözden geçirmesinin ardından geldi.

İlgili Haber  Ünlü CEO, Bugün Bitcoin ve Altcoinlerde Yaşanan Düşüşün Nedenini Açıkladı

Binance, bu alım satım çiftlerinin listeden çıkarılmasının ilgili tokenların kullanılabilirliğini etkilemeyeceğini vurguladı. Kullanıcılar bu çiftlerin baz ve kotasyon varlıklarını Binance platformundaki diğer mevcut alım satım çiftlerinde alıp satmaya devam edebilecek.

Buna ek olarak Binance, etkilenen alım satım çiftleri için Spot Trading Bot hizmetlerini de aynı anda sonlandıracaktır. Kullanıcılara, olası kayıpları önlemek için Spot Trading Botlarını hizmetlerin durdurulmasından önce güncellemeleri veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.

Binance’in düzenli inceleme ve listeden çıkarma süreci, kullanıcıları korumayı ve sağlam bir alım satım piyasası sağlamayı amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları