coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'ten Delist Haberleri Gelmeye Devam Ediyor! 4 Altcoin İşlem Çifti...

Bitcoin Borsası Binance’ten Delist Haberleri Gelmeye Devam Ediyor! 4 Altcoin İşlem Çifti Daha Delist Edildi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, spot işlemlerden 4 altcoin işlem paritesini daha delist ettiğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, kullanıcılarının çıkarlarını korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla, belirli spot işlem çiftlerini platformundan kaldırdığını duyurdu.

Binance Belirli Spot İşlem Çiftlerinin Kaldırıldığını Duyurdu

Listeden Çıkarma Nedenleri:

Bu spot alım satım çiftlerini kaldırma kararı, Binance’in listelenen tüm varlıkları düzenli olarak gözden geçirme konusundaki süregelen kararlılığından kaynaklanmaktadır.

Likidite ve işlem hacmi gibi faktörler bu değerlendirmelerde dikkate alınan önemli unsurlardır. Kapsamlı bir değerlendirmenin ardından Binance, aşağıdaki spot alım satım çiftlerinin artık borsa standartlarını karşılamadığını ve 09-02-2024 saat: 06:00 itibariyle delist edileceğini belirtmiştir.

FLOW/BNB

GMT/ETH

ONE/BNB

PUNDIX/ETH

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin Paritelerini Marjin İşlemlerden Delist Ettiğini Duyurdu!

Kullanıcılar için Etkileri:

Bu spot alım satım çiftlerinin kaldırılmasının, ilgili tokenların Binance Spot’taki kullanılabilirliğini etkilemediğini belirtmek önemlidir.

Kullanıcılar bu tokenlara erişmeye devam edebilecek ve platformda sunulan alternatif alım satım çiftleri aracılığıyla temel ve kote varlıklarını içeren alım satım faaliyetlerinde bulunabilecektir.

Spot Alım Satım Botları Hizmetlerinin Sonlandırılması:

Buna ek olarak Binance, etkilenen spot alım satım çiftleri için Spot Alım Satım Botları hizmeti sunmayı durduracaktır. Bu hizmetlerin sonlandırılması 09-02-2024 saat 06:00 tarihinde yürürlüğe girecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail