HaberlerKripto ParaNFT

Bitcoin Borsası Coinbase Mastercard İle NFT Ortaklığı Kurdu!

NFT'lerin popülerliği yeni ortaklıklara vesile oluyor.

Kendi NFT pazarını oluşturan ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, NFT platformu için önemli ve yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor.

NFT platformunda gerçekleşen alım satım işlerini kolaylaştırmak isteyen kripto para dünyasının dev ismi Coinbase, ödeme ağı Mastercard ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Coinbase yaptığı açıklamada, daha fazla kişinin NFT dünyasına katılmasına izin vermek için kullanıcılara karmaşık gelen NFT alım satım işlemleri basitleştirmek istediğini belirtti.

“Milyonlarca insanın Bitcoin‘e ilk kez kolay ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardımcı olduğumuz gibi, aynısını NFT’ler için de yapmak istiyoruz.

Mastercard ile birlikte yürüttüğümüz çalışma sayesinde, Coinbase NFT sektöründe de daha iyi bir müşteri deneyimi sunabilecek. Bu fırsatı Mastercard’ın büyük ve küresel ağı yoluyla yapacağız.

Bir NFT satın almayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve bunun en iyi tüketici deneyimi olmasını sağlamak için Mastercard’ın bu konudaki liderliğini takdir ediyoruz. NFT devrimi daha yeni başlıyor.”

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase 2021 yılının Ekim ayında yaptığı açıklamada kullanıcılarının Ethereum tabanlı dijital koleksiyon satmalarına ve satın almalarına imkan sağlayacak “Coinbase NFT’yi” başlatacaklarını duyurmuştu.

İlgili Haber
Coinbase, Ethereum Tabanlı NFT'ler İçin Yeni Platform Başlatıyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu