Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) 10.950 Doları Gördü!

Bitcoin (BTC) 10.950 Doları Gördü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’deki yükselişlerin ardı arkası kesilmiyor. Daha önceki haberimizde 10.400 doların önemli bir seviye olduğunu ve bu seviyenin geçilmesinden sonra 11.000 dolar seviyelerinin hızlı bir şekilde görülebileceğini ifade etmiştik.

İlgili Haber
Bitcoin'i (BTC) Uçuracak Asıl Seviye İşte Bu!

Senaryolar tam da bu şekilde gerçekleşti ve BTC’de 10.950 dolar da görülmüş oldu. Bu seviyenin görülmesinden sonra bir miktar geri çekilme yaşayan BTC’de kritik seviyeler 10.800 dolar seviyeleri.

10.800 dolar üzerinde kalıcılık sağlanması durumunda BTC’nin 11.500 ve 12.000 dolar seviyelerini de önümüzdeki günlerde görmesi son derece muhtemel.

Ekrana yansıyan değerlere bakıldığı zaman genel olarak altcoinlerdeki kârlılık oran yüzde 1 seviyelere kadar düşerken, gün içerisinde Ethereum ve birkaç büyük altcoin harici yükseliş yaşayan altcoin neredeyse yok.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Yükseliyor, Altcoinlere Girmek İçin Doğru Zaman Mı ?

BTC’ye gün içerisine milyarlarca dolar para akarken hakimiyet seviyesi yüzde 65 seviyelerine kadar yükselmiş durumda.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/fiyat-takibi/BTC/bitcoin

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları