BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) 37200$’a İğne Attı, 273 Milyon Dolar Buhar Oldu!

İğneler can yakmaya devam ediyor.

Bitcoin’in 40.000$ mücadelesi gittikçe zorlu bir hal alıyor. 42.000$ seviyesinde oluşan direnci bir türlü kıramayan Bitcoin, haber saatimiz itibariyle 40.000$’ın altına sarkmış durumda.

Çok kısa sürede 37.200$’a kadar gerileyen Bitcoin, şu sıralar 38.200$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Bitcoin 1 saatlik grafik

Bitcoin’de yüksek kaldıraçlı işlemlerde yine beklenen son oldu. 39300$ seviyelerinden 37.200$ seviyelerine kadar atılan bir iğne, tek bir mumda 273 milyon dolarlık işlemin likit olmasına neden oldu.

Kaynak: ByBt

Her zaman yaptığımız uyarıları bu veriler ışığında da tekrar etmek gerekiyor. Kripto para piyasaları aşırı volatil ve riskli piyasalardır. Yüksek kaldıraçlı pozisyonları likit etmek için sert iğneler görülebilmektedir. Yatırımlarınızı korumak için kaldıraç oranınızı düşük tutmanız daha sürdürülebilir bir getiri imkanı sunacaktır.

Ayrıca Bitcoin’deki önemli seviyeleri aşağıdaki analizden öğrenebilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin'de Güncel Görünüm Ne? Yükseliş Trendi Bozuldu Mu? BTC Fiyat Analizi
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu