BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) 40.000$’a Mı Düşecek? 80.000$’a Mı Çıkacak? Bloomberg Yanıtladı!

Bloomberg güncel Bitcoin raporunu yayınladı.

Bitcoin’e ilişkin uzun vadeli beklentiler 6 haneli rakamları geçerken bugün yayınlanan Bloomberg raporunda 80.000$’ın yakın bir tarihte görülebileceği belirtildi.

Bitcoin’in 60.000$ direncini bir süre kıramaması rallisini yavaşlatırken bazı endişeleri de beraberinde getirdi. Analistler çoğu Bitcoin’in orta ve uzun vade beklentilerinde bir değişiklik olmadığını ve rallinin devam edeceğini ifade ediyor.

Bloomberg analistlerinin bugün yayınladıkları Bitcoin raporu da, BTC’nin 2021’in 2.çeyreğinde 80.000$’a yükselme ihtimalinin 40.000$’a düşme ihtimalinden daha yüksek olduğunu belirtti.

Bitcoin’in ana akım olma ve küresel rezerv varlığı olarak benimsenme yolunda emin adımlarla ilerlediğinin vurgulandığı raporda bir de Bitcoin fiyat analizi paylaşıldı.

“Daha olası bir 2. çeyrek senaryosuna göre 60.000$’daki direncin aşılması fiyatı 80.000$’a götürebilir. Bizim analizlerimize göre fiyatın 40.000$’daki desteğe inme ihtimali 80.000$’a çıkma ihtimalinden daha zayıf.”

Rapor iyi bir Bitcoin boğası olarak bilinen Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone tarafından kaleme alındı.

McGlone’da Bitcoin’in altının pasta payını erittiğini düşünenlerden. Analiste göre altına ilişkin temel ve teknik veriler kötüleşirken, Bitcoin’e ilişkin veriler iyileşiyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu