AnalizBitcoin

Bitcoin (BTC) 9000 Doların Altını Gördü!

Bitcoin fiyatı değer kaybetmeye devam ediyor.

Bitcoin bazı borsalarda 9000 doların altına düşerek 8950 dolarlara kadar gerileme yaşadı. An itibarı ile 9000 dolar seviyelerinde tutunmaya çalışan BTC fiyatı için gündüz saatlerinde yaptığımız analizde düşüşlerin devam edebileceğini ifade etmiş ve destek, direnç noktalarından bahsetmiştik.

İlgili Haber
Bitcoin'de Düşüş Devam Ediyor! Yeni Yön Ne Tarafa Olacak?

Her destek seviyesinin altına gerilemeden sonra biraz daha panik ortamının hakim olduğu piyasada, sıradaki güncel destek seviyesi 8900 ve 8700 dolar seviyeleri olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca belirttiğimiz gibi önemli destek seviyeleri ise 7950 ve 8450 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Son durumda genel kripto para piyasa hacmi 255 milyar dolara gerilerken, BTC hakimiyetinin yüzde 64,5 seviyelerine yükseldiği ve zaman geçtikçe yükselmekte olduğu dikkatlerden kaçmıyor. 24 Saatlik olarak bakıldığında yüzde 3’ün üzerinde yatırımcısına zarar ettiren BTC’de günlük kapanış 9.000 doların altında olursa daha büyük düşüşler kısa sürede görülebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu