blank
AltcoinCardanoHaberler

Bitcoin (BTC), Altcoinlere Geçit Verecek mi? Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoinleri Açıkladı

Bitcoin'in yeniden 36.000 doları görmesi altcoinlere de canlılık getirebilir.

Kripto para piyasasının çalkantılı günleri bu sefer olumlu bir gelişmeye yol araladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), olumsuz ve olumlu haberlerin birbirine karıştığı 9 Haziran tarihinde 36.000 dolar direncini kırarak bunu yeniden destek yaptı. BTC’nin son 24 saat içerisinde yüzde 10 ve üzeri yükseliş elde etmesi ise BTC’den çok altcoinlerin hareketliliğini yeniden başlatabilir gibi gözüküyor.

Polkadot ve Binance Coin Yükselişi Göğüsledi

Bitcoin fiyatının yüzde 10 hareketlendiği anlarda Polkadot (DOT) ve Binance Coin (BNB) gibi popüler altcoinlerin de hareketlendiği görüldü. Ünlü kripto para analisti Michael Van De Poppe ise konu hakkında yaptığı açıklamada aslında BTC’nin desteğe ulaşmasını beklediğini vurgulamıştı. BTC şu an için desteğe yani 36.000 dolar seviyesine ulaştığına göre de analistin günler öncesinden yaptığı altcoin analizleri yeniden gündem olabilir.

Poppe ilk olarak Cardano’ya (ADA) dikkat çekti ve ADA’nın 6.200 SATS seviyesine kadar yükselebileceğini ifade etti. ADA an itibarıyla 4.600 SATS seviyesinden alınıp satılmakta ve bu da yüzde 40’a yakın bir yükseliş beklentisinin oluştuğunu gösteriyor. Analist bunun için ise önümüzdeki günlere işaret etti.

Poppe, bunun yanı sıra Swipe (SXP) için de istek üzerine bir analiz yayınlayarak bunun yüzde 86 gibi önemli bir yükseliş elde etmesini beklediğini belirtti. SXP’in 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları geçmesi gerektiğini ifade eden analist, son olarak ise Enjin Coin (ENJ) ve Chiliz’e (CHZ) dikkat çekti. Analiste göre ENJ için 1,29 dolar seviyesine ulaşmak mümkün gözükürken CHZ için ise yeni bir boğa döngüsü başlıyor olabilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu