blank
AnalizBitcoinEthereumHaberler

Bitcoin (BTC) Balina Pozisyonlarında Son Durum Ne? Ethereum’a (ETH) Güven Artıyor Mu?

Bitcoin'deki yatay hareketler altcoinlerdeki yükselişi tetikliyor.

Bitcoin’in 57.000$ üzerindeki yatay hareketleri altcoinlerin yeşillenmesini sağladı.

Geçtiğimiz hafta en büyük altcoin olan Ethereum’un öncülüğünde başlayan ve bu haftada devam eden rallide Bitcoin’in hareketleri büyük önem taşıyor. Mayıs ayı itibariyle Bitcoin’deki her yatay harekette paranın altcoinlere aktığını gözlemliyoruz.

Dogecoin’in marketin hacmini emmesine rağmen major altcoinlerin yükselmeye devam etmesi para girişinin arttığını gösteriyor.

“BTC Biriktirmeye Devam Ediyorlar”

Daha önce uzun vadeli Bitcoin tutan cüzdanların Bitcoin biriktirmeye başladığını aktarmıştık. Glassnode kurucuları güncel tabloyu paylaşarak uzun vadeli Bitcoin tutucularının BTC biriktirmeye devam ettiğini söyledi. Bu durum büyük Bitcoin balinalarının fiyatın daha da yükseleceğine ilişkin bir beklenti içerisinde olduğunu göstermesi bakımından önemli.

Analistler Bitcoin’de yaşanan sert düşüşler sonrası panik satış yapan yatırımcıların balinaları beslediğini belirtti.

“ETH’ye Güven Devam Ediyor”

Kurucular bir veride Ethereum için paylaştı. Buna göre yatırımcılar Ethereum’a güvenmeye devam ediyor. Artan fiyata rağmen kripto para borsalarına ciddi bir ETH girişi olmadığı ve borsalardan ETH çekilmeye devam ettiği görülüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu