Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) Balinalarının Hiddeti Artıyor: Yarım Milyar Dolarlık İşlem Yapıldı!

Bitcoin (BTC) Balinalarının Hiddeti Artıyor: Yarım Milyar Dolarlık İşlem Yapıldı!

Takip et

Dünyadaki en büyük Bitcoin (BTC) balinalarından bazıları tam da savaş öncesinde yüklü işlemler yapıp karışık olan piyasayı daha çok karıştırdı. Son 24 saatlik hareketliliğe bakıldığında balinaların 10.000’den fazla BTC’lik işlem yaptığı görülüyor.

İlgili Haber
Putin Kararını Verdi, Bitcoin (BTC) Nasıl Etkilenecek?

Bitcoin Balinaları Aktif

ABD’li kurumsal yatırımcıların kullandığı Coinbase’in cüzdanları son dönemde çok hareketliydi.

Son 24 saat içerisinde 10.653 BTC, direkt olarak Coinbase cüzdanından bilinmeyen cüzdanlara aktarıldı.

Parça parça yapılan transferlerin sonu ise hep bilinmeyen cüzdanlar oldu. En büyük transfer ise tek bir seferde 5.000 BTC gönderen balinaya ait. Bu, yaklaşık olarak 190 milyon dolara tekabül etmekte.

Devamında ise 3.000 BTC, 823 BTC ve 745 BTC’lik işlemler yapılarak bunlar da Coinbase’ten başka cüzdanlara aktarıldı. Beşinci işlemde ise 42 milyon dolarlık toplam 1.085 BTC, direkt olarak Coinbase’e aktarıldı.

BTC İçin Hedef Fiyat

Ünlü kripto para analisti Will Clemente konu hakkında yaptığı açıklamada derin cepli balinaların 30.000 dolar ila 35.000 dolar arasından BTC almaya hazırlandığını aktardı.

Clemente’ye göre bu hareketliliğin temel sebebi de aslında beklenti ve daha fazla düşüş isteği. Analiste göre BTC fiyatı yeniden 30.000 doları görebilir ve balinalar tam olarak buna hazırlanıyor.

Bunun yanı sıra Rus balinalarının fonlarını güvenli olması açısından merkeziyetsiz bir borsaya çekiyor olma ihtimali de bulunuyor. İkincisi düşük bir ihtimal olsa da son dönemde Kanada’da yaşananlar, merkezi kurumlara olan güveni azalttı ve kesinlikle Rus milyarderler de son yaşananlar sonrasında bundan korkuyor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları