Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı 1 Milyon Doları Görebilecek mi? Peter Brandt Açıkladı

Peter Brandt, Bitcoin'in 1 milyon doları bulabileceğini ifade etti.

46 yıllık alım satım tecrübesine sahip olan ünlü kripto para analisti Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatı hakkındaki tutarlı tahminleri ile de biliniyor. Brandt, lider kripto para birimi Bitcoin’in 1 milyon dolara yükselmesi ile 0 dolara düşmesi arasındaki farkın aslında eşit olduğunu ifade etti.

Brandt: Bitcoin Maksimalisti Değilim

Brandt, Bitcoin maksimalisti olmadığını ancak buna rağmen 46 yıllık tecrübesine dayanarak kripto para sektöründen daha hareketli bir sektör görmediğini vurguladı.

Brandt, şu an maksimalist olmamasına rağmen gayrimenkul dışındaki en büyük yatırımının ise Bitcoin olduğunu vurguladı. Buna rağmen BTC ünlü isim için de sadece alım satım yapılması gereken bir varlık ve piyasayı temsil etmekte.

Bitcoin’in 1 milyon dolara çıkma ihtimalini de yorumlayan Brandt, bunun %50 ihtimalle 1 milyon doları görebileceğini vurguladı. Tabii ki analiste göre BTC fiyatının 0 doları bulma ihtimali de %50.

Buna rağmen ünlü ismin kısa süre önce yaptığı paylaşımda lider kripto para biriminin üçüncü parabolik yükselişine başladığı vurgulanmıştı. 2013 ve 2017 yıllarındaki parabolik yükselişi başarıyla tahmin eden Brandt’in bu ifadesi birçok şeyi değiştirebilir.

İlgili Haber
Bitcoin Tahminlerinde Hiç Yanılmıyor: Analistten Yeni BTC Tahmini

Bir takipçisinin sorduğu “Bitcoin başarılı olduğunda hayatta olacak mısın?” sorusunu da esprili bir şekilde yanıtlayan analist, final bölümünde hayatta olma şansının çok düşük olduğunu ima etti. Aslında bu durum ünlü analistin Bitcoin’in başarılı olacağına inandığını göstermekte.

BTC için başarılı olma ifadesi ise ana akım tarafından kabule ulaşması olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu